ŠKODALAND RACE JUNIOR – PŘIPRAVUJEME JIŽ 3.ROČNÍK

Přípravy na 3. ročník dětského běžeckého překážkového závodu ŠKODALAD RACE – JUNIOR jsou v plném proudu..

Poděkování patří především starostovi MO 3 panu Davidu Procházkovi, který tuto jedinečnou dětskou sportovní akci opět podpořil. Takže 7. června 2020 v areálu ŠKODALANDU u Borské přehrady vyběhnou na trať závodu děti ve věku od 4 do 13 let. Na malé závodníky čekají nové překážky, bohatý doprovodný program a spousta dárků. Medaili si odnese každý zaregistrovaný závodník. Nejlepší běžci v jednotlivých kategoriích si opět odnesou poháry s logem závodu a ten kdo trať zdolá v absolutně nejrychlejším čase si odnese putovní pohár starosty MO 3.

Tak jako v minulém roce bude trať závodu připravena již v sobotu, kdy si svůj samostatný závod zaběhnou děti s poruchou autistického spektra.

Termín otevření registrací bude zveřejněn na webových stránkách a facebook závodu ŠKODALAND RACE – JUNIOR.